Dijital Haberler

TORBALI’DA BAYTEKİN YOLA ÇIKTI… BAŞKANLIĞA TALİP OLDU

Yerel seçim öncesi Torbalı ilçesinde başkanlık koltuğuna oturmak isteyen Belediye Meclis Üyesi CHP’li Yıldırım Baytekin aday adayı oldu. Bahçeşehir ve Uğur Okulları’nın da sahibi olan işadamı Baytekin’in adı eski Başkan İsmail Uygur’un vefatının ardından gündeme gelmişti.

CHP’Lİ Baytekin aday adaylığı için başvuru yaptı

CHP’li Yıldırım Baytekin, CHP Torbalı Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunu yaptı. Baytekin’in başvurusunda yanında ailesi yer aldı.

Baytekin: Halkıyla dertlenen bir başkan olacağım

Torbalı’nın marka olmayı hak eden ilçelerin başında geldiğini söyleyen Baytekin, halkçı hizmet anlayışı benimseyeceğini söyleyerek, “Halkıyla dertlenen bir belediye başkanı olacağım” dedi

Yıldırım Baytekin gazetecilerle buluştu

EGEOLAY/31 Mart 2024 yılında yapılacak seçimler için çalışmalarını yürüten CHP kanadının en güçlü adaylarından Torbalı Belediye Başkan Aday Adayı Yıldırım Baytekin, basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Yıldırım Baytekin Torbalı’ya seslendi: Vatandaş için adayım

aklaşan Yerel seçimler için çalışmalarını yürüten CHP kanadının en güçlü adaylarından Torbalı Belediye Başkan Aday Adayı Yıldırım Baytekin, basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Durmak bilmeyen Aday Adayı, ‘Yıldırım Baytekin’

Aday adaylığı süreci başladığından beri ziyaretlerine aralıksız devam eden CHP Torbalı Belediye Başkan Aday Adayı Yıldırım Baytekin, Muş ve Bitlis Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.

Türkiye Meclis Üyeleri Birliğini Ziyaret

CHP Torbalı’nın en iddialı belediye başkan aday adaylarından olan Yıldırım Baytekin, ziyaretlerine devam ediyor.

Yıldırım Baytekin’den Odalara ziyaret

Yoğun bir tempoyla hız kesmeden çalışmalarını sürdüren CHP Torbalı Belediye Başkan Aday Adayı ve Meclis Üyesi Yıldırım Baytekin, Torbalı Şoförler ve Otomobilciler Odası, Ziraat Odası ve Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na ziyaret gerçekleştirdi.